Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Vznik upírů a vlkodlaků

Publikováno 04.08.2014 v 18:31 v kategorii Upíři a vlkodlaci, přečteno: 230x


Vznik upírů a vlkodlaků pochází z již dávno zapomenuté doby. Vždyť i Remus a Romulus zakladatelé Říma byli vlkodlaci. Tento příběh pochází, z dob když se Alexandr Corvine stal prvním nesmrtelným. Jakožto on tak jeho synové Markus a Wiliam Corvinovi patřili k nesmrtelným. Žili již velmi dlouho, až jednoho dne Markuse pokousal netopýr. Jeho krev se nesmrtelná krev se křížila s krví netopýří. Následovaly bolesti, horečky a halucinace. Krátce na to Wiliama pokousal vlk. Po té byl nakažen stejnou chorobou jako jeho bratr Markus.
Jejich otec Alexandr Corvine, nevěděl, co se děje začínal se strachovat, že jeho synové žijící již přes 500 let nepřežijí. Ale Markus přežil, začali, mu růst netopýří křídla jeho kůže začala šedivět, až se stal prvním vládcem upírů. Jelikož byl, sám začal svůj druh rozmnožovat pomocí kousání, úplně stejně jak netopýr kousl jeho. Ale ostatní upíři nebyli tak siní jako on.
Jelikož ostatní nebyly pokousáni přímo od upíra jako Markus neměly křídla a byli slabší.
V den změny Markuse se začal přeměňovat i jeho bratr Wiliam. Začaly mu růst chlupy čelist
se mu začala protahovat, rostli mu tesáky a ruce se mu změnili v pařáty a tak se stal úplně prvním vlkodlakem.
Stejně jako jeho bratr Markus rozmnožoval svůj rod kousáním. I on byl větší a silnější než ostatní z jeho rodu. Všichni upíři a vlkodlaci převzali něco z krve nesmrtelného. A to že se dožívaly více než 1000 let. Ale nebyli nesmrtelní. A tak vznikli dva rody upírů a vlkodlaků.
Postupem času se Markus a Wiliam naučili na sebe brát lidskou podobu, ale to se nedalo říct o Wiliemově rodu nebyli to vlkodlaci jak je známe byli to nemyslící zrůdy. Jak si jejich otec uvědomil, že jeho synové jsou nestvůry tak se sám začal skrývat. Ale je tu ještě jedna zajímavost. Jak zabijete původního upíra Markuse všichni, kdo se narodili, upírovy zemřou a všichni, koho upír pokousal, se přeruší kletba. A u Wiliama platí totéž. Co z toho plyne? No to že pořád žijí a stejně jako oni tak i jejich otec Alexandr Corvine je pořád někde mezi námi.


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?