Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Vřískot

Publikováno 16.12.2017 v 20:26 v kategorii Nadpřirozené bytosti, přečteno: 180x

Vřískot je zrůdnost, se kterou jsem se setkal jenom dvakrát v životě a doufám, že už nikdy nebudu muset.

Vzhled:Vřískot má stavbu těla velice podobnou člověku a zdánlivě se mu i podobá. Nemají vlasy ani jakýkoli jiný druh ochlupení. Pusu mají plnou těch nejodpornějších zubů, jaké si dokážete představit. Jejich zuby nemají žádný pravidelný tvar ani uspořádaní. Řezák střídá stoličku a stolička střídá špičák. Seřazení je naprosto nahodilé a nikdo neví čím to je. Z jejich kostnatých prsty rostou jako drápy pevné a tvrdé neudržované nehty, se kterými s radostí roztrhávají svým obětem hrdla. Pohybují se odporným a nelidským způsobem, ale navzdory tomu patří mezi nejrychlejší tvory, které jsem kdy potkal.


Výskyt: Nikdo neví, odkud se berou ani jak se dokážou po zemi nepozorováni pohybovat. Jednou z teorií je, že kdysi bývali lidmi.


Způsob života:Těžko říct zda se dá tak ubohá a ztracená existence pokládat za život. Vřískot se pohybuje ve temnotách a stínech. Často se nacházejí v tmavých jeskyních a v podstatě těch nejčernějších místech naší planety. Žádný se nikdy nevyskytuje na světle. Někteří tvrdí, že jsou na světlo prudce alergičtí, ale s jistotou to nemohou prokázat, protože neexistuje možnost jak zařídit aby na světle byl.


Způsob lovu:Když si vás něco takového vyhlídne a vy nejste připraveni jste už v podstatě mrtví. Všechno začíná ve tmě. Vřískot se své objeti snaží co nejvíce vyděsit. Začíná pronásledováním. Když oběť začne pociťovat paranoiu tak děs stupňuje. Začíná vřískat odporným a naprosto zrůdným způsobem, který nemám v planá tu popisovat a nikdy nehodlám. Zvuk, který vydává se stává čím dál víc děsivější. Po chvíli se začne přibližovat. Když oběť začne utíkat tak se onen dravec vydává za ní. Teprve tehdy se nechá opravdu vidět. A v tuto chvíli už je v podstatě konec. Vřískot je rychlý a navzdory své hubené postavě má neuvěřitelnou sílu. Velice rád si se svou objetí hraje a mučí ji. Pomocí svých drápů oběti trhá na kusy a za živa je stahuje z kůže. Nasytí se až tehdy když člověk umře. Následně mrtvolu pověsí na strom.


Zajímavost:Když jsem zmiňoval, že se nenachází na slunci myslel jsem to vážněji než byste asi mysleli. Ne jen, že se na světle neobjevuje, ale v určitém smyslu ani nelze, aby na něm byl. Nikdo neví, co by se stalo, kdyby ho někdo přivázal na světlo. Možná by zmizel, možná by ho to zabilo anebo by se stalo něco, co si nikdo z nás neumí představit ani v nejdivočejších snech. Existuje vůbec? Těžko říct. Třeba je to jen hmotná noční můra.


Jestli existuje netvor, kterého z hlouby duše nesnáším. Je to právě vřískot.

Komentáře

Celkem 7 komentářů

 • Anonymní 25.12.2017 v 20:35 Tleskám za další popsání seriálové postavy.
  Myslím že v Buffy se vyskytovala,abych někomu kdo pořád zná jedná se o tvora co chtěl sníst Willow.
  Skutečně tleskám mentálnímu narušení tohoto jedince,co píše takovéto blbosti.


 • cool 26.12.2017 v 12:55 Wow, po asi roce jsi se rozhodl se sem vrátit a napsat další blbost o.O


 • Ironie,ironie,ironie... 26.12.2017 v 14:33 Tak jako on musí....on je přeci "velký lovec monster" a můžeme být pouze poctěni,že nám sem píše o těchto tvorech.


 • ta,co má pravdu 27.01.2018 v 21:43 Lidi. Představivosti se meze nekladou. Nikdo vám nezazlívá,že jste jenom zatvrdlí idioti,kteří si nedokážou nic představit. Pokud se vám to nelíbí,tak to nečtěte...


 • Anonymní 29.01.2018 v 19:46 Myslím že jsem jeden z těch co má velkou představivost.
  Ale něco jiného je když je tím člověk posedlý a lže lidem...


 • Anonymní 23.03.2018 v 16:06 Doufám že tohle nemyslíš vážně...


 • Anonymní 17.04.2018 v 21:49 prečo použivate tolko slov.normalne mu povedtze že je to kokot lebo to je kokot


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?