Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Satyr

Publikováno 13.10.2014 v 15:48 v kategorii Nadpřirozené bytosti, přečteno: 218x

Satyři pocházejí také z řecké mytologie. V starověkém Řecku se zobrazoval jako syn boha Herma či Siléna. Ale zde jej víme, že satyři jsou prostý národ žádní polobozi ani nic podobného. Satyrům se většinou říká i faun.

Vzhled:Ti kdo znají satyry ví že satyr je kříženec člověka a kozla. Popisuje se s lidským tělem a kozlíma nohama. I když má kozlí jenom spodní část těla tak i tělo je poměrně zarostlé. Na obličeji již velmi brzo vyráží bradky či kotlety. Nesmíme však zapomenout na kozlí rohy, které rostou z hlavy, špičaté uši a tupí nos.


Výskyt:Satyři pochází hlavně z hor a lesů.

Způsob života:Satyři jsou hlavně veselá a živá stvoření. Jsou velmi společenští a velmi dobře si rozumí s Nymfami, Najádami a Dryádami. Často s těmito nadpřirozenými bytostmi ženského pohlaví provozují vášnivé tance. Milují hudbu často hrají na dechové nástroje především na flétnu. V mytologiích jsou popisováni jako zbabělci ale to podle mě není pravda. Takoví satyr má velkou sílu jako kozel a člověk dohromady. Někoho takového by nebylo dobré naštvat. V mytologii jsou většinou ztotožňováni s mužskou sexuální silou, ve starořeckém a starořímském umění jsou často zobrazováni s erekcí.

Jak je zabýt:Nebudu psát jak je zabýt protože to jsou milí tvorové. Jsou to věrní přátelé a zatím se mi ještě nikdy nestalo, že by satyr něco provedl.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?