Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Původní obyvatelé

Publikováno 06.11.2014 v 19:17 v kategorii Nadpřirozené bytosti, přečteno: 288x

Původní obyvatel je ne moc známí tvor. Je to vlastně inteligentní zvíře přemýšlící jako člověk. Tato zvířata se skrývají a chovají se jako obyčejná aby je člověk nezabil.

Vzhled: Vzhledově jsou naprosto stejní jako naše známá zvířata. Vlastně až na inteligentní chování a lidskou mluvu jsou naprosto stejní. Často se stává, že i některé z nich chodí po zadních, ale radši se to moc neuplatňuje z důvodů skrývání se před lidmi.

Druhy zvířat: Lidé původní obyvatele již téměř vyhladili. Proto také žijí spíše jen menší zvířata jako např.: medvídek mýval, kočka divoká, jezevec, skunk, zajíc a podobně.
Velká zvířata jako slon, bizon, zubr již téměř vymřela, takže je velmi vzácné je zahlednout.

Proč původní obyvatelé: Ptáte se proč původní obyvatelé? Protože naší zemi obývali již od počátku věků. Začalo to už v dobách dinosaurů. Představte si mluvícího dinosaura, který s vámi vede normální diskusi (no nebylo by to boží?). Až u příchodu člověka začaly původní obyvatelé vymírat. Nethorští pytláci je lovili a těchto nádherných tvorů bylo pořád míň. O Nethorských pytlácích se dozvíte v rubrice Hony a lovy.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?