Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Plíživec

Publikováno 16.01.2016 v 19:25 v kategorii Nadpřirozené bytosti, přečteno: 572x

Zrovna nedávno na nový rok jsem se setkal s plíživčí samicí a rád bych vám tu o tom něco napsal. Plíživci jsou odporná monstra, která jenom žerou, páří se a zase žerou.

Vzhled:Jsou podobní obrovským ještěrům. Přední část těla je výrazně větší než zadní část. Tlamu mají mlnou ostrých zubů s vysoce toxickými slinami. Celé tělo pokrývá tuhá ještěří kůže šedé někdy nazelenalé či namodralé barvy. Celý plíživci měří kolem dvou až tří metrů do výšky a čtyř metrů délky (i s ocasem).

Výskyt:Nejčastěji se vyskytují v lesních jeskyních. Jejich největší aktivita byla zachycena v Rusku.

Samci:Samci bývají nebezpeční a velice hladový. Za den jsou schopní spořádat až třista kilogramů masa. V období říje který trvá od začátku září do konce srpna bývají sice neklidní, ale kdybyste je potkali tak se nebudou zdržovat vámi, ale vyrazí hledat samici k páření. Však kdyby jste byli u toho že by se samec a samice v době říje sešli, hrozilo by vám ohromné nebezpečí. Samec by vás automaticky bral jako soupeře v boji o samici.

Samice: Samice jsou výrazně větší, silnější a agresivnější než samci. Naopak od samci jsou v období říje ještě nebezpečnější. Tyto obrovští ještěři snáší po oplodnění až sto vajec do tvaru kruhu. Základem je jedno větší vejce, kolem kterého pak kolem dokola skládají další a další vejce.

Mláďata: Mláďata jsou nejnebezpečnější. Po vylíhnutí neměří víc než dvacet centimetrů, ale je to asi sto malých hladových potvor se zoubky ostrými jako jehly co sežerou každé maso na které přijdou. Po obrovské skupině na oběť začnou lézt jako mravenci a pomalu za živa jí žrát. Během jedné minuty jsou schopni sežrat dospělého jelena. Je to jako mračno zubaté zhouby.

Jak je zabít:K zabití stačí klasické způsoby jako pro boj s člověkem. Ale není to lehké vystačit si proti něčemu takovému, co se ohání velkými, silnými pařáty s tvrdými a ostrými drápy.

Způsob lovu: Není známo

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Anonymní 07.02.2016 v 21:01 No a sakra už zase další příšera z hry Gothic.Stavba těla je úplně stejná no a jestli mi nevěříte zavítejte na bestiář z hry Gothic určitě tam najdete stejnou podobu.


 • whitegerpad 11.08.2017 v 15:06 zdravím chtěla bych vědět zda si se setkal s něčím jako jsem já
  JSEM WHITEGERPAD


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?