Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Oznámení

Publikováno 17.01.2016 v 12:26 v kategorii Články, přečteno: 259x

Před pár dny jsem byl informován, že všichni velicí lovci byli svoláni k nejvyšší radě. Nikomu se to nemělo říkat, ale přece vás musím uvézt do děje co se venku opravdu děje.
Nejvyšší rada nás informovala, že smečka vlkodlaků na Moravě přerostla počet a že se divocí vlkodlaci vymkly kontrole. Napadají lidi a stále se rozrůstají. Mezi tamějšími nadpřirozenými bytostmi vzpláli nepokoje. Řekli nám, že když se s tím něco neudělá, mohlo by to dopadnout hodně špatně. Transylvánie dříve také začínala jen s malým počtem upírů a vlkodlaků a teď je možné na ně narazit na mnoha místech. V Estonsku už se prý taky začali objevovat smečky po padesáti jedincích. Z toho všeho se odvozuje, že dochází k invazi. Někteří dokonce začínají tvrdit, že divocí vlkodlaci začínají přemýšlet jako normální lidé a něco plánují. Podle mě je to blbost. Myslím, že mají jenom někam namířeno. Zatím ale nevím kam. Každopádně bude zahájen velký hon. Největší z největších lovců budou vysláni na Moravu a vypukne hon na vlkodlaky. Je pro mě čest bojovat po boku největších nejmenovaných lovců ze všech koutů Evropy. Pravděpodobně s sebou vezmu notebook, takže můžete očekávat reporty z terénu. Ale není to jisté.

Komentáře

Celkem 10 komentářů

 • Oropher 24.01.2016 v 22:12 Milí příteli četl jsi Bibli, pokudne tak bys měl, uvede tě to dál a vše se ti vyjasní, i vzpomeňme si na Zjevení Janovo.
  "A hle první jezdec a jeho jméno SMRT!"


 • Anonymní 26.01.2016 v 20:58 Ne vy jste neuvěřitelní vás prostě ta kravina kterou máte utěšuje.Budete si hrát neustále na vlkodlaky atd.Prostě stupidní děti které nevědí o těchto věcech ani ťuk.Informace které jsou pravdivé nikdy nebudou zveřejněny a to že někdo inteligence 0 píše jaký je lovec monster je směšné.Ale všechno špatné pro něco dobré lidé kteří se nemají nic dozvědět se nic nedozví a vše bude v pohodě budou si místo toho číst tyhle vaše fantasmagorie.


 • 27.01.2016 v 21:41 tak sem nelez!


 • Anonymní 29.01.2016 v 13:05 Jako ta jeho rada jsou plyšáci předsedá jim Pú a prasátko je temný mág který radu zradilo.To už není možný tohle je prostě choromyslné dítě.


 • čaroděj 29.01.2016 v 21:41 To že se sem vracíš ale něco znamená.


 • Anonymní 30.01.2016 v 09:31 No vlastně se chci vždy zasmát co tento idiot bude vymýšlet.Pak mě to ale tak rozzuří že mu sem zanechám komentář.No a vážně mě baví že čarodějové jsou jako Gandalf zlí jsou mágové.A to jeho rozzaření magie je mi k smíchu.Na larpovou hru dobré.Ale vážně proč to ty lidi píšou takový kraviny.


 • Anonymní 02.02.2016 v 18:36 Vážně po procházení tohoto blogu jsem zdrcen smíchy.Mutagen no zamyslím se a už to mám mutagen používali i ve hře nebo v knize Zaklínač zajímavé shodou náhod je to taky lovec monster.Jako není to hezký není to hezký všechno zkopírovaný z filmů nebo knih.


 • 05.02.2016 v 13:57 když se sem stále vracíš tak to něco znamená a nemusiš sem chodit.


 • Anonymní 05.02.2016 v 15:41 No jak jsem psal prostě se chci zasmát.Vaší nevědomosti a dětinskosti.


 • Anonymní 07.02.2016 v 21:08 Takže pozor zjístil jsem že skoro všechno je zde z fantasy her,filmů nebo knih.Třeba rozdělení magie Might and magic,ten hledanej démon might and magic.Mutagen a ono lovení Zaklínač.Draci skyrim a Tolkien.Underworld upíři a vlkodlaci.Bal might and magic nebo prostě kdo by četl nějakou knihu s kouzelnými tvory taktéž černý pes.Nejvyšší rada no to je skoro všude.No a zbytek ten už nechci rozebírat.Snad až se někdy budu nudit.Nevěříte mi běžte na ty stránky a uvidíte.;-)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?