Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Orkové

Publikováno 07.12.2014 v 16:03 v kategorii Nadpřirozené bytosti, přečteno: 293x

Orkové podle mě v dnešní době dost známí. Orkové nebyly, dlouho spatřeni ale nejvyšší rada je si jistá že tu někde jsou. Jejich polohu ale neprozradili. Všiml jsem si toho že Orkové nedělají nic co by se protivilo zákonům rady. Takže je nejspíš ani nezajímá okolní svět spíše oni samy.

Vzhled: Orkové jsou o něco větší než lidi. Odhadoval bych tak na deset centimetrů. Orkové mají většinou zelenou až hnědou barvu pokožky. Obličejem připomínají velkého válečníka.
Mají téměř všechny druhy zubů jak tesáky tak u řezáky (a ty ostatní které mě nezajímají a ani je neznám). Brada jim vyčnívá, takže jim spodní mohutné zuby lezou z pusy. I přes to že se výškou od lidí moc neliší, jsou mnohem silnější.

Způsob života: Nevím, jak žijí, protože jsem se s nimi ještě nikdy nesetkal.

Výskyt: V 16. Století byla na pobřeží Transylvánie prý velká komunita Orků. Já pořád věřím že tam je. Rád bych to tam někdy prozkoumal.

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Kika 15.02.2016 v 17:59 Hele co pak si myslíš, že jsi? Nemusíš je všechny ty monstra potkat a vidět jak doopravdy žijí. Napsal si svůj názor, ale mohl sis taky vyhrabat na internetu jejich způsob života a dát to sem. Jestli si doopravdický lovec tak to ti nevěřím.
  Doopravdivký Lovec by měl vědět vše co se toho týká a kde je najít.
  Já např něco zkoumám a hledám informace a pak konám.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?