Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Omylný lov

Publikováno 08.09.2014 v 19:05 v kategorii Aswang, přečteno: 299x

Dostal jsem zprávu od nejvyšší rady, že se na Moravě v anonymním městě nachází něco co je potřeba chytit. Prý neznají původ onoho monstra, ale z domu vychází nesnesitelný zápach.
A z jeho okolí zmizelo několik žen. Z toho jsem vydedukoval, že by to mohl být vampýr. Vydal jsem se tedy do toho domu očekávající vampýra. Vešel jsem do černého domu. Vzal jsem šálu a omotal si ji kolem pusy a nosu. Šel jsem dál do tmi a hledal vampýra. Vyšel jsem na horu po schodech uviděl staré dveře. Chytil jsem kliku a pokusil se ji zmáčknou ale stáří těch dveří bylo příliš vysoké takže, se dveře vyvrátily. Dopad dveří způsoby obrovskou ránu. V tu chvíli se něco ve tmě rozeběhlo. Mělo to velikost normálního člověka. Někdo tam byl.Rozeběhl jsem se tedyza tmavou postavou v černé budově. Sklonil jsem se jsem se k zemi a z nohavice vytáhl jednu lahvičku mutagenu. Rychle jsem ji kopl do sebe a prázdnou, ampulku jsem upustil ne zem, o kterou se roztříštila. A čím jsem byl hlouběji v domě tím více pach sílil. Za chvíli to bylo skoro k nevydržení. Stále jsem běžel, ale ve tmě jsem před sebou viděl jen tmavý stín. V té chvíli jsem zahlédl, jak postava přede mnou prudce zatočila. A já narazil do jakési skříně, z níž vycházel pach. Skříň se převrátila a vypadla z ní dvě hnijící těla. Řekl bych, že ženská ale nechtělo se mi je obracet. Pomalu jsem ve tmě začínal vidět líp a líp. Mutagen zřejmě začal působit. Něco kolem mě se stále pohybovalo. Najednou do mě vrazil tlak, jakoby mě to strčilo. Ale velmi silně. Byl jsem skloněný k zemi. A když jsem se narovnal najednou mě něco praštilo do hlavy. Kymácel jsem se na zem a při dopadu jsem ještě narazil hlavou do podlahy.
Dál si velmi dlouhou dobu nepamatuji. Vím, že jsem se probudil v černé místnosti
pověšený hlavou dolů. Něco se ke mě ve tmě blížilo ale neviděl jsem to mutagen přestal účinkovat. Vzpomněl jsem si, že jsem měl v pase dýku. Zatřásl jsem sebou a dýka mi spadla přímo do ruky. Ohnul jsem se v pase, abych mohl přeseknout lano. Podařilo se mi ale to co se stalo, dál jsem nečekal. Při dopadu se do mě zarazil nůž a zlomil se. Měl jsem ve stehně hrot dýky. To co jsem považoval, za vampýra mě chytlo pod krkem a táhlo mě za sebou. Rukojeť dýky v sobě stále měla střepinu. Díky to se mu mi povedlo podřezat bytosti žíly. Velmi rychle se to na mě otočilo. Hlavu mi to dalo tak blízko obličeje že když to v tu chvíli kvílivě zařvalo tak se mě to dotýkalo jazykem. 4elisti to roztáhlo na délku 20 centimetrů. V tu chvíli jsem měl velkou šanci. Ostrou rukojeť jsem mu zarazil do pusy. A na zem spadla jenom jeho mrtvola. Pokusil jsem se vytáhnout ostří ze své nohy, ale šlo to velmi ztuha. Úkol byl splněn.

Doma jsem si vytáhl z nohy ostří a nohu ošetřil. Koukal jsem se po internetu po tom co to tedy mohlo být, když ne vampýr. Aswang.

Článek o Aswanzích si můžete přečíst zde http://kukuzu.infoblog.cz/rubrika/aswang/

Komentáře

Celkem 5 komentářů

 • Akoj 06.10.2014 v 19:32 Ahoj jak se můžeš stát lovcem monster?


 • adel 17.03.2015 v 21:11 Ano jak se stat lovkini monster a vkolika letech??


 • wolf Knight 23.03.2015 v 17:35 Na tyto otázky jsem již odpovídal. Ale pro vás j nevím kdysi si mě všimla nejvyšší rada.


 • .................... 07.08.2015 v 22:18 Hele, slyšela jsem o tom, že aswanga můžeš poznat podle toho, že když se mu podíváš do očí tak se vidíš obráceně. A také něco nechápu. Nechci nějak naznačovat že ti nevěřím, jen to prostě nechápu. Pokud zmizely dvě ženy tak jak to že ... to prostě nebylo ve zprávách nebo tak něco... To prostě nepochopím,


 • wolf Knight 10.08.2015 v 14:41 Jo to rada nevím jak to dělají ale zakrývají úplně všem. Dokonce se snaží zakrýt že někdo jako já vůbec existuje. jako to že nesmím žít ve městě mě celkem štve.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?