Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Nemrtví

Publikováno 22.09.2014 v 17:10 v kategorii Nadpřirozené bytosti, přečteno: 356x

Poslední dobou jsou nemrtví dost známí. Ale nebylo to tak vždy. Když jsem byl malí, můj bratr mluvil se svým kamarádem. Nevím, jak se zrovna dostaly k tomuto téma ale mluvili o nemrtvých. Jeho kamarád se zeptal: A co jsou to nemrtví? To je že nemůžou umřít?
A kdyby i v této době někdo nevěděl co to je. Odpověď je
zombie.
Nemrtví jsou již mrtví lidé, kteří byli probuzeni, k životu ale jejich stará rozpadlá těla jim zůstala.

Podoba: Jsou to živé mrtvoly. Těla bez duše. Lidská rozkládající se těla, která touží po zdravém lidském mase. Je velmi mnoho případů kdy zombie chybí dokonce končetina. Ale nemrtví nemusí být jenom v podobě zombie. Můžou to být i kostlivci.


Výskyt:Výskyt zombie se mohou vyskytovat v podstatě kdekoli. Teda kdekoli kde mají mrtvé (tím myslím hřbitov) ale hřbitovy má téměř každé město.

Šíření:Mnoho lidí věří, že se zombie šíří kousnutím. Je to možné jen kdyby za zombie apokalypsou stál nějaký vir nebo tak. Přímé šíření klasických nemrtvých je možné jen kdyby je vyvolával nekromant. A zatím byl jenom jeden nekromant který dokázal vyvolat mrtvé skupinově. Jinak musí každá mrtvola projít nekromancií. Takže je vidět, že vytvořit armádu zombie není lehké.

Jak je zabít:Ve spoustě filmů říkají, že nemrtvé zabijete useknutím, uražením či uříznutím hlavy. Tak tahle technika je pravdivá. I když někteří zombie nemají mozek tak hlava je pořád centrální bod těla. Je možné, že už jsem zmínil v nějakém článku, že stříbro je kovem proti prokletým. A prokletými myslím každé monstrum. Takže v případě nouze bych sázel nejvíce na uražení hlavy či stříbro.

Pár zajímavostí:Teprve před nějakými sto lety se zjistilo, že zombie nemůžou povstat sami. Za nemrtvé může buď nekromant nebo epidemie (ale já epidemii nevěřím).

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • upir 03.01.2016 v 17:37 upir je taky nemrtvej a lič taky, napis pls neco o ličovy.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?