Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Mořské pany

Publikováno 07.12.2014 v 17:08 v kategorii Nadpřirozené bytosti, přečteno: 661x

Mořské, pany jsou postrachy všech námořníků. I přes to že je většina lidí zná, jako neškodné stvoření doopravdy to jsou lidožravé stvůry. Loví lidi, jako my lovíme zvěř.

Vzhled: Mořské pany jsou překrásné. Místo spodní části těla mají dlouhou ploutev (to asi všichni víme). Zatím žádný námořník neodolal kráse mořské pany. Také ji lide, zobrazují s podprsenkou ze šupin, nebo jak se tomu říká. Pravda je taková že nic takového nemá, kde by to asi vzala.

Způsob lovu: Svádí námořníky, kteří jsou před její krásou bezmocní. Vědí, že je nebezpečná ale stejně za ní jdou. Nejdřív se k námořník sklání aby se k ní dostal blíž. Ona se sněží tvářit svůdně. Muž vlastně sám vleze do jejich vod a v tu chvíli je bezbranný kolem námořníka začnou kroužit další mořské pany stáhnou pod hladinu, užijí si s ním. Ale nakonec ho stáhnou hluboko do chladných vod moří a zaživa ho sežerou až na kost.

Způsob života: Žijí obzvláště pod vodou mohou tam dýchat i bez žáber nikdy se nepřišlo na to jak. Není známo, že by existoval nějaký mořský muž. Tato rasa je jenom ženská. Neexistuje žádná mořská pana která by byla hodná. Ale žijí v mořích takže je víc něž obtížné ja chytit hlavně protože se vůbec neskrývají u břehů.

Komentáře

Celkem 6 komentářů

 • nestarej se ;) 16.12.2014 v 17:48 Ahoj, tak jak to, že se dívku mohou stát mořskou pannou a jsou hodné???


 • wolf Knight 16.12.2014 v 18:32 No když se člověk promění v mořskou panu tak možná. Ale zatím jsem se nikoho takového nepotkal.


 • Anonymní 24.01.2015 v 15:39 Nn sirény zabijí lidi. Mořské panny jsou vlastně druh vil. Sirény žiji většinou tam kde pluje hodne lodi ale mořské pany maji dokonce svuje království hluboko v mořích. A to mi opravdu můžeš věřit :-)


 • wolf Knight 30.01.2015 v 12:08 moch bych


 • Kika 15.02.2016 v 17:53 No nevím jestli si tak chytrej, ale záleží jaké mořské panny myslíš.
  Existuje i magie a kouzla. Jimy se stát můžeš pokud použiješ to kouzlo, ale nebudeš tak zlomyslný. Budeš to prostě jenom čistě ty.


 • Katherine 13.04.2016 v 21:33 Někde jsem četla že mořských pann jsou 2 typy: 1.ty co žijí mořích už od narození ( i když moc nechápu jak může mořská panna porodit mořskou pannu), ale to je jedno. Tento typ má stravu buť ryby nebo lidi ( mají to dost podobné jako upíří, pro upíry je 100x lepší živit se na lidech) a tento typ je spíše zlý. 2. Mořské panny přeměněné kouzlem, kledbou. Jsou to lidi kteří často jdou za svým snem. Buť udělají nějaký rituál, nebo budou ve správnou dobu, na správným místě. Těmto lidem obvykle naroste ploutev při dotknutí vody, ale každý má na to svůj názor. Tento druh se živý lidskou stravou. Pokud máte sen stát se mořskou pannou tak proti tomu nic nemám a věřím v to že zázraky se dějou. Nejlepší postup na přeměnu je moře, úplněk a víra. Nevěřím v žádné patlaniny a elixíry na které najdete postup na internetu pod heslem "jak se stát mořskou pannou" a myslím si že ani žádné zaříkávadlo nebo přesný postup podle internetu prostě nebude fungovat. Každými vyhovuje něco jiného, nechte promluvit svojí duši, řekněte co vám vyhovuje, vytvořte si svůj osobní rituál a věřte. Jak říkám zázraky se dějou.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?