Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Mínotaurus

Publikováno 12.10.2014 v 12:53 v kategorii Nadpřirozené bytosti, přečteno: 316x

Mínotaurus velmi známé monstrum pocházející z řecké mytologie. Říkejme, mu Minotaurus zní to líp.

Vzhled: Minotaurus zkráceně minotaur je velké monstrum tvořené z člověka a býka.
Postavou připomíná velké silného člověka. Po těle má však srst a z býčí hlavy mu trčí silné rohy. Je asi 4-5 metrů vysoký zatímco alfa minotaur může měřit 7-10 metrů.   

Výskyt: Minotauři se vyskytují často v lesích či ve velkých hlubokých jeskyních. Kdysi dávno ještě za starého středověku v dobách řeckého krále Agamemnona v dobách válečníka Achilla v dobách dobytí Tróje, Minotauři žili ve stádech. Ne ve stádech jako krávy spíše ve smečkách jako vlci. Ale když už to jsou na půl býci tak tomu budeme říkat stádo. V těchto stádech vládly alfa samci jejichž velikost už jsem zmiňoval. V této době již je stád velmi málo a alfa samce nevidíme skoro vůbec.

Způsob života:Minotauři žijící v jeskyních žijí docela skromně. Ještě se úplně neprokázalo jestli je minotaur býložravec jako býky nebo všežravec jako mi ale dle mého názoru jim je to jedno podle mě sní vše a uspokojí se i s trávou a listím.

Inteligence: Minotauři moc inteligence nepobraly. Jelikož jsou to křížení lidé tak jim nějaké zvyky zůstaly ale býčí mozek jim znesnadňuje plynulé myšlení takže jsou na tom jako naši předkové a to homo habilis (člověk zručný http://cs.wikipedia.org/wiki/Homo_habilis )
Ale jsou alespoň dost inteligentní na jednoduché kožené oděvy a ovládání zbraní jako kyje, a oštěpy. Ve středověku prý bojovaly i s velkými těžkými sekerami a meči.

Jak je zabýt: Není žádny osvědčený způsob jak zabýt Minotaura podle mě stačí zase jen useknout hlavu či probodnout prostě stejně jako normálního člověka (i když stříbro by zomu možná pomohlo).

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?