Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Krvavá Mary

Publikováno 11.09.2014 v 13:53 v kategorii Duchové, přečteno: 606x

Krvavá Mary snad nejznámější duch, přezdívaný Bloody Mary pocházející z východu.
O Tomto duchovy si dnes budeme povídat. Myslím, že krvavou Mary všichni známe. Je o ní spoustu pověstí a bájí. Ve kterých vystupuje jako duch ženy.
Tento duch je pro mě velmi zajímavý a fascinující. A rád bych o něm napsal.

Popis: Krvavá Mary se pozná podle bílého závoje, krásných blonďatých vlasů (dlouhých až mezi její lopatky), podřezaných žil na rukou a krku, a v ruce nůž.

Vyvolávání: Krvavá Mary lze vyvolat. Je k tomu třeba jen úplněk, půlnoc, tmavou místnost, zrcadlo, svíčku a kuráž. Místnost by měla mít okno, aby dovnitř proudil měsíční svit. Klekněte si před zrcadlo se svíčkou v ruce (nebo ji postavte před sebe na zem to je jedno). V tuto chvíli o půlnoci za úplňku ve tmavé místnost před zrcadlem se svíčkou řeknete toto: Krvavá Mary, Krvavá Mary, Krvavá Mary zabil jsem tvé potomky. Pověst říká, že když se po odříkávání podíváte, do zrcadla měla by být vidět v zrcadle s vámi s nožem v ruce upřeně se koukající na vás.

Legenda:Pověst praví takto. Kdysi dávno žila jedna chudá žena její příjmení, bylo neznámé, ale jmenovala se Mary. Nevím, co přesně se stalo dál, ale prý se zamilovalo do prince a žili spolu v hrdě. Netrvalo dlouho a byla svatba. Ale tenkrát Mary ještě nevěděla, co je princ zač každý večer se opil natolik, že ji bezdůvodně mlátil. Ale ona ho pořád milovala i přes princovu špatnou stranu. Nevím co přesně jí princ udělal ale z toho co udělal nemohla mít děti. Jednoho tmavého dne princův otec zemřel. A tak se byla korunovace. V den korunovace si Mary chtěla vzít závoj, který měla na své svatbě. Ten večer se princ zase velmi opil a Mary mlátil tak hodně jak ještě nikdy před tím. Snažila se utéct do kuchyně, ale stejně ji chytil a mlátil a mlátil. Až nakonec Mary zešílela, v kuchyni vytáhla nůž a zabodla ho princi přímo do hrudi. Hned potom si podřezala žíly a namístě vykrvácela.Nenapsal jsem to přesně jen jsem to tak rychle napsal.

Komentáře

Celkem 3 komentáře

 • ala 10.10.2014 v 17:02 omg tento clanek me moc zaujal myslim si ze je velmi dobre napsany moc se mi libi


 • wolf Knight 31.01.2015 v 13:40 Děkuji


 • Anonymní 01.11.2017 v 20:02 Super desive


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?