Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Jak poznat vlkodlaka

Publikováno 03.08.2014 v 12:14 v kategorii Vlkodlaci, přečteno: 629x

Poznat vlkodlaka není snadné. Často na sebe berou lidskou podobu, ale některé věci ukrýt nemohou. I když jsou v lidské podobě, dejte si na ně pozor vlkodlaci, jsou nebezpeční ve všech podobách. I jako lidé mají nadpřirozenou sílu, běhají, neobvyklou rychlostí svalstvo mají, jako pancíř. Jestliže máte podezření, že zrovna vidíte, vlkodlaka zkontrolujte ho podle těchto příznaků.

- Podívejte se na jeho obočí, srůstající obočí je jedním z příznaků lykantropie (lykantropie je nemoc kterou jsou vlkodlaci nakaženi nebo zakleti)
- Každý kdo je nakažený lykantropii je poměrně zarostlí, dochází k ochlupení hlavně na
končetinách a dlaních.- Vlkodlak v lidské podobě mívá záchvaty agresivity, takže může bezdůvodně útočit- Pozorně se podívejte, na uši vlkodlakům uši rostou trochu do špičky, však velmi nevýrazné málokdo si tohoto náznaku všimne-Vlkodlak nemá rad pohled na stříbro i ve své lidské podobě, dotknutí stříbra ho pálí- Jedna legenda praví, že někteří vlkodlaci mohou mít delší prsteníček než prostředníček, ale ne každý vlkodlak to tak má takže bych se na to moc spoléhal- Každý vlkodlak je neklidný, když se blíží úplněk- Vlkodlak v lidské podobě často tráví čas v lesích a na vřesovištích- Někteří vlkodlaci jsou zamlklí a mají zvláštní chování např: Sedí na židli a kouká, na jedno jediné místo celou dobu je klidný ale stačí jen aby kolem něj někdo prošel a vyrušil ho a on po něm skočí a zmlátí ho. Někteří, vlkodlaci si zase užívají svou sílu a rychlost a chovají se že jim vše patří.

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • W.man 05.02.2016 v 19:27 Já nechci mít srostlý obočí :D :(


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?