Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Hydra

Publikováno 10.01.2015 v 18:05 v kategorii Nadpřirozené bytosti, přečteno: 343x

Hydra je vzdáleně příbuzná drakovy. Deseti metrové monstrum děsivé jako smrt sama.

Vzhled: Hydra je velmi podobná drakovi až na pár velkých podrobností. Tělo se zdá normálně velkého zvířete. Měla většinou kolem šesti hlav. A žádná křídla.

Charakteristika: Hydra se díky své nesmrtelné povaze stala skutečnou hrozbou pro lidi. Co je zajímavé tak ze svých šesti hlav, z nichž dvě chrlí, oheň jich mohou mít i více. Povídá se, že když useknete, hydře hlavu nahradí ji další dvě. Hydra mě velmi zaujala. Nevím proč, ale vždy se mi líbila.

Výskyt: Nenajdete ji nikde, protože stejně jako spousta dalších úžasných tvorů vymřela.


Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Abaddon 12.09.2017 v 16:54 Nevymřeli. Hydra jak si řek je podobná drakovy. Draci se miliardou let přizpůsobili i životu ve vodě. Hydra se též prostě přizpůsobila a odplula do Bermudského trojúhelníku.


 • Lovkyně 27.01.2018 v 21:50 Abaddon má možná pravdu. Jenomže někteří neví,co to Bermudský trojúhelník vlastně znamená. Je to vlastně metafora. Myslíme si,že víme všechno o životě mimo tenhle svět,ale vlastně nevíme nic. Černá díra vás nezabije,jen vás přesune do jiného prostoru. A asi takhle to vypadá,když si myslíš, že víš všechno. Jenom spadneš do Černé díry..


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?