Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Gnómové

Publikováno 16.11.2014 v 13:34 v kategorii Nadpřirozené bytosti, přečteno: 272x

Gnómové jsou, se poslední dobou z neznámých důvodů skrývají. Já si myslím, že vím proč, přečtěte si tento článek a pochopíte.

Vzhled:Gnómové jsou maličcí mužíčci o průměru 30 – 40 centimetrů vysocí. Starší jedinci tedy do jejich 30 let většinou mívají i plnovousy které jsou často i větší než oni sami. Mladší Gnómové tedy do 20 let mají na rozdíl od starších bradu bez jediného vousu. Tyto vousy jim dorostou za deset let. Celkově se Gnómové dožívají až 40 let.

Výskyt:Gnómové žijí v lesích. Ale ne jen tak nějakých. Žijí ve velkých posvátných lesích. Jelikož my Češi žádné posvátné nemáme, žijí v chráněných oblastech, kde jsou v bezpečí.

Způsob života: Žijí v mechu. Ale ne tom v tom mechu, který známe, tak maličcí zas nejsou. Mech se říká jejich království, které je tak dobře skryté že nejde najít ani v tom nejmenším lese. Prý ho skovávají necelí decimetr pod zemí.

Zajímavost:Gnómové mají zvláštní schopnost. Je to podobné předpovídání budoucnosti. Jako zvířata ví, že bude bouře, ještě než bude. Vždycky ví, že se něco stane. Proto teď zmizeli, myslím že něco tuší.


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?