Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Ethové

Publikováno 02.10.2014 v 18:54 v kategorii Nadpřirozené bytosti, přečteno: 199x

Výslovnost: Étové
Monstra Ethové moc známí nejsou. Jde o postavy podobným skřetům. Nebezpečnost se jim určitě nezapře, většinou jsou ve skupinách kolem devíti jedinců.

Podoba:Jde o malé většinou nahrbené gobliny. Kůže má často zelenou barvu ale někdy jsou dokonce do hněda. Vyrábí si vlastní oblečení ze zvířat, co již ulovili, v tomto ohledu se velmi podobají lidským předkům. Kožešinové kilty a podobné. Mají velké špičaté uši.

Způsob lovu:Tyto potvory se schovávají, po lese nejčastěji se ukáže jen jeden nebo dva a tváří se neškodně. Ale jak mile přijdete k nim ať z jakéhokoli důvodu např.: jim chcete pomoct nebo čistě jen ze zvědavosti tak začnou křičet. Je to tak nepříjemný a hlasitý jek že si každý dá ruce k uším. Tyto zvuky vydávají velmi často. Z tohoto jediného jekotu se najednou začne ozývat několik dalších a vy si uvědomíte, že jste v obklíčení. Chcete utéct, ale už je pozdě.

Výskyt:Vyskytují se hlavně ve velkých lesí. Abych pravdu řekl, ještě jsem neslyšel, že by se vyskytovali jinde.

Můj názor na ně: Já osobně tyto netvory nesnáším ten zvuk co vydávají je natolik hrozný že jsem z toho jednou omdlel. Nevím, co se stalo, ale probudil jsem se na tentýž místě bez škrábnutí. Slyšel jsem že jednou v přítomnosti člověka zakřičely tak silně že ho to zabilo.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?