Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Druhý hon na vlkodlaky

Publikováno 16.08.2016 v 22:40 v kategorii Hony a lovy, přečteno: 272x

Dva dny, od chycení vlkodlaka jsme se připravovali ho vypustit a nechat se zavést do blízkosti smečky abychom byli schopni analyzovat kolik jich skutečně je. V noci jsme vypustili vlkodlaka a dali mu náskok. Utíkal velice rychle, takže stačilo pět minut a dali jsme se mu po stopě.
V noci byl chlad a všude houstla mlha. Rozdělili jsme se na tři skupiny z čehož každá byla po desíti. Ve lese jsme do sebe nalili mutageny a vyrazili přímo za ním. Stopování bylo neskutečně lehké, jelikož se vlkodlak nijak nesnažil skrývat, že tam je.
Jedna z největších legend lovců monster byl lovkyně, která měla přezdívku Agonia. Jeden z mích největších vzorů šla přímo vedle mě. Ale teprve před chvílí jsem si všiml, jak detailně si prohlíží okolí. Každý strom a přemýšlela nad různými možnostmi. Zdálo se jako by se snažila pochopit každou událost, která by se teď mohla stát. Za pasem vzadu na zádech měla svou pověstnou katanu.
V nohou jsme měli asi tři kilometry a stále jsme nic nenašli. Však stopa byla zřetelná a pokračovali jsme dál. Za chvíli jsme dostali správu od jiné skupiny, že narazili na hranice teritoria, a že každou chvíli k nim dorazíme taky. Skutečně za okamžik jsme byli na hranici teritoria a připravovali se všechno zmapovat a prozkoumat území.
Vešli jsme do teritoria a ozvalo se hromadné vytí. Věděli, že jsem, překročili jejich hranice a nelíbilo se jim to.
Naším plánem bylo zůstat u co nejblíže u krajů a sledovat vlkodlaky. To se, ale mělo brzy změnit. Jelikož jsem žádného vlkodlaka nenašli na samých krajích jejich teritoria byli jsme nuceni se ponořit hlouběji.
Šli jsme dál, ale nic jsme nenašli. Náhle se před námi zjevil vlkodlak. Přímo před námi a díval se na nás s vyceněnými zuby. Všichni si chopili svých zbraní připraveni bojovat. Však z toho sešlo, když jsme se podívaly na vysokou skalku jenž se tyčila vedle nás. Na skalce byli další dva vlkodlaci připravení kdykoli zaútočit.
Z ničeho nic jich kolem nás bylo neskutečně moc. Byli jsme obklíčení. Nezbyla nám jiná šance. Museli jsme bojovat.
Vlkodlaci se jeden po druhém rozebíhali přímo k nám. Dva lovci se chopili sítě. Agonia tasila svou katanu a já nasadil šíp do kuše a natáhl. Prví stříbrná střela patřila vlkodlakovy co byl nejblíže k nám a prostřelil jsem mu přední tlapu načež spadl a lovci dostali šanci ho přikrýt sítí se stříbrných řetězů a pomocí ocelových kolíků uzemnit aby vlkodlak nevstal. Agonia protočila v ruce katanu a dvěma seky zabila dva vlkodlaky a ani vlastně nevím, jak to udělala. Meč pravděpodobně proklouzl jejich hrdly a na zem spadli už jenom mrtvoly. Já sázel jeden šíp za druhým, jak to jen šlo.
Bohužel několik lovců tolik štěstí nemělo. Sám sem viděl, jak několik z nich padlo a zbyli po nich jenom rozsápaná těla. Byli v převaze a jediná šance byla nějak z toho místa utéct. Lovci bojovali dobře ale oproti takové přesile neměli šanci. Jeden po druhém padali a náš počet se krátil, zbyli jsme asi tři, když v tom tam vtrhla další skupina lovců a zasypávala vlkodlaky ze skalky šípy z luků a kuší a vlkodlaky tak odehnali. Přežili jsme já, Agonia a nějaký lovec z Ruska. Všichni jsme obdrželi četná zranění a na měsíc se zotavovali během čehož proběhli další dva hony, ale o těch vám napíšu příště.


- wolf Knight

Komentáře

Celkem 7 komentářů

 • Anonymní 17.08.2016 v 22:52 Dobře z biologického hlediska je nemožné že by tam někdo jen tak mával mečem a sekal by jim hlavy.Další to že je tento text kouskem úryvku Dragon age a film Seventh son o tom se opravdu člověk nemůže zmínit.Nechápu proč to dělá proč to sem píše ale vim že se u toho skupina lidí vážně zasměje.Nejlepší je ten démon Arantyr přičemž to jméno je ve hře Heroes


 • Min 24.08.2016 v 15:05 Očividně mu nestojíme ani aby si naše komentáře přečet.


 • Lola 24.08.2016 v 17:57 No co čekat od kluka který je zmagořený od her.A píše sem jak je lovil ale max.ve hrách.


 • :) 10.01.2017 v 23:11 Prosím nechte ho ať je to pravda nebo ne! Proč to kazíte mě to baví číst! Ať je to pravda či ne! Vždyť je to jedno. Někteří mají tento blog rádi tak nám to nekažte! A prosím když te to tolik štve tak na tenhle blog nechoď. :)


 • niku.wes 21.04.2017 v 12:53 Tak už jsem četl hodně věcí, ale toto je blábol. Když pominu mrak pravopisných a stylistických chyb, tak praktické věci jsou úplně mimo! Za pasem vzadu na zádech měla svou pověstnou katanu. Dlouhý meč nošený popsaným způsobem jen podrazí nohy, takže buď za pasem na boku, nebo na zádech ve výši ramen. Dále do kuše se šíp vkládá až po natažení, jinak hrozí výstřel, pokud selže záchytný mechanismus.
  To jsou jen letmé poznatky, neměl jsem sílu to přečíst dvakrát.


 • příroda 11.04.2018 v 20:50 Nechte ho příroda ho stvořila ,to co příroda stvořila by se nemělo pokoušet


 • wolf Knight 22.04.2018 v 18:30 Nestvořila ho příroda. Stvořili ho jiní vlkodlaci jenž se množí jako šváby.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?