Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Co je to vlkodlak

Publikováno 03.08.2014 v 12:07 v kategorii Vlkodlaci, přečteno: 488x

Vlkodlak je ohromná psovitá šelma. Jméno vlkodlak pochází ze starého saského slova vlkomuž. Je to kříženec člověka s vlkem.
Podle legendy jsou vlkodlaci lidé, které sužuje kletba. Jakmile tito lidé osvítí zářivě světlo úplňku, promění se v krvelačnou nestvůru. Ale jestliže měsíc, zahalí mrak nebo začne den vlkodlak se změní zpátky do své lidské podoby, však ale člověkem není, hluboko ve něm stále spí divokost. Proměněný vlkodlak sem nedokáže ovládat, napadl by jakoukoli osobu nebo zvěř, kterou by uviděl i kdyby to byl někdo z jeho rodiny. Je strašně rychlí, dohonil by jakéhokoli koně. Vlkodlak v lidské podobě má nezvyklou sílu je ho tělo je pevné. Jeho tělo uzdraví jakoukoli ránu během pět sekund se, regeneruje každé zranění.
Přežije pád z velké víšky ale, jakmile spadne z výšky větší než sta metrů tak tento pád nepřežije.
Po pádu menší než sto metrů se vlkodlakovy srovnají kosti v těle nebo se vrátí zpátky do kloubů, tržná nebo řezná rána se zocelí a po ráně nezbude nic. V první proměně lze odolat touze ochutnat lidské maso. Však jestli podlehne tomuto pokušení, chce stále víc tak při další proměně shání tento druh masa a vyhledává tuto chuť i coby člověk. Takováto první proměna není, nic příjemného je to obrovská bolest. První se mění barva očí buďto na šedou, na zářivě modrou či žlutou.
Dále rostou tesáky, pak se začnou přerovnávat kosti, začne, se trhat kůže pod níž je srst, ruce a nohy se začnou přeměňovat na tlapy, následně se tyto pařáty začnou prodlužovat a nadále nastanou další nepopsatelně bolestné procesy.


Čím víckrát se tyto lidé promění, tím víc se jeho oči mění v barvu, jakou mají, jako vlkodlaci už se nakonec jho oči změní na stálo.

Komentáře

Celkem 7 komentářů

 • .................... 07.08.2015 v 22:36 Hele, víš co? Teď mi něco došlo.... Jak to že sem můžeš psát tyto informace? Není to náhodou tajné? Myslím informace o tom že jsi lovec monster atd.


 • wolf Knight 10.08.2015 v 14:47 Jo na to jsem ti odpověděl v jiném článku. Najdi si to.


 • .................... 10.08.2015 v 15:14 Jasně do osobních věci ti nic neni


 • .................... 10.08.2015 v 15:14 Do osobních věci jim nic není sorry preklep


 • W.man 05.02.2016 v 19:34 To není pravda já se můžu ovládat,neproměňuju se jen za úplňku a lidi nežeru!


 • johnny256 25.07.2016 v 18:53 Ale veď Wolverine je rosomák.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Rosomák_sibiřský


 • johnny256 25.07.2016 v 18:55 Vlkodlak nie je žiadny Wolverine, vlkodlak je po anglicky WEREWOLF.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?