Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Čaroděj

Publikováno 03.08.2014 v 12:32 v kategorii Čarodějnice a čarodějové, přečteno: 248x


Co si lidé představí pod názvem čaroděj. Představí si silného muže s divokým výrazem a mečem na zádech jak kolem sebe máchá kouzelným hořícím mečem, nebo sesílajícího ohnivou kouli na své nepřátele která je usmaží. Lide si, představí asi něco, co vypadá takhle.Ale čaroděj je muž, který dokáže používat magii, kterou nedokáže ovládat žádný kouzelník ani člověk. Má moc přivolat si magického tvora jako je pegas či grifin. Může si vyčarovat magický meč. Čaroděj si může přičarovat věci, jako jsou zbraně nebo si kouzlem rozdělat oheň. Kdo viděl pána prstenu nebo Hobita tak něco jako Gandalf. Až nato že velmi dobrý čaroděj se dokáže teleportovat z místa na místo.

Komentáře

Celkem 4 komentáře

 • .................... 07.08.2015 v 22:21 Tak meč by mne zrovna nenapadl, to se přiznám. Já bych si třeba čaroděje představila jako normálního člověka, který však ovládá magii


 • Anonymní 06.02.2016 v 17:09 Vy jenž se zabýváte věcmi magie a jimi podobným.A chcete se zasmát.Běžte na tyto stránky jakýsi klouřek hrající si na lovce monster jsem píše jak o těchto věcech zná.Varování můžete přitom vybouchnout smíchy nebo vzteky při čteních těchto lží.


 • Eli 15.04.2016 v 17:12 Suhlasim s anonymom :) take hovadiny o carodejoch a carodejniciach .... fakt som sa super pobavila mas skvely zmysel pre humor chlapce :)


 • Anonymní 08.10.2017 v 20:52 keby som mal dorbu naladu tak sa zasmejem,ale normalne som sa naštval ked som to videl


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?