Bestiář-wolf KnightVše co kvete, jednoho dne stejně uvadne.

Bal

Publikováno 30.05.2015 v 10:14 v kategorii Démoni, přečteno: 359x

Bal je neviditelný démon, jenž napadá bezbranné oběti. Posedne je a mučí je zevnitř. Ničí jejich osobnosti to co kdy byli a co mohly být. Bolest jim zaslepí mysl a upadnou do hluboké tmy.

Kdo je Bal: Bal ničitel slabých. Bal tvůrce utrpení. Je to jeden z nejsilnějších démonů a zbavit se ho není vůbec snadné. Jak mile si vybere nějaké oběti pustí se jí velmi zřídka. Nakonec se stejně pustí buďto dokud oběť úplně neumučí nebo když je vyhnán a to se stává velmi málo. Jak mile se oběti už pustí, ať už za jakéhokoli důvodu hned po tom se přenese na další. Přenáší se z jednoho člověka na druhého jako požár. Říká se, že je nesmrtelný a nelze se ho zbavit na dobro.

Napadání obětí:
Bal posedne své oběti a při tomto převtělení je silně mučí. Bolest napadá mozek a oběti do hlavy vtlačuje strašlivé vidiny. Tyto vidiny přesvědčují oběť o smrti a bolesti, které ostatní a on prožívají. Nejhorší je, že oběť s tím nemůže nic dělat. Ví co se děje ale ovládá ho někdo úplně jiný. Člověk napadený Balem se pozná podle vypoulených očí, vybledlé kůže, hlubokého zrůdného hlasu a vystouplých černých žil.

Vybírání obětí:Tento hrůzný démon si vybírá slabé oběti, které by ho ze sebe nezvládli vyhnat vlastní vůlí. Většinou to jsou těhotné ženy, děti, důchodci nebo psychicky nemocní.

Jak se zbavit Bala:S Balem lovci monster nic neudělají. Toto je práce vymítačů ďábla. Vymítání je hrůzný a nebezpečný obřad, jenž se obvykle nepovede. Během obřadu Bal přemůže vymítače. Do srdce mu vlije temnotu a až se pustí jedné oběti přesune se do vymítače.

Legenda: Povídá se, že kdysi dávno tento démon napadl mladou ženu. Vtělení bylo silné a ani osm vymítačů ho z ní nedostalo. Když žena zemřela, přesunul se do jejího syna. Ten skonal během dvou měsíců a tak Bal putoval po celé vesnici. Zneškodnil čtyřicet obětí a tak ve městě plném strachu z jeho samotného si mohl vybrat jakéhokoli člověka. Město do temnot zahalené opustilo dobro. Anděl strážný ho opustil a odešel jinam. Takto démon pobil celé město. Zbylo jenom pár živých lidí. Až nakonec na zem sestoupil archanděl Michael. Bojoval s démon v jednom těle celý rok.
Nakonec jako jediný tvor ho dokázal vymítit při těchto slovech:
„Věřím v tebe, věřím v ďábla. Takže věřím i v boha. Vymítám tě nečistý démone. Vymítám tě Bale ničiteli slabých, tvůrce utrpení. Ve jménu Ježíše Krista odejdi z tohoto těla. Ve jménu našeho pána Ježíše Krista tě vymítám a na dobro vykazuji z tohoto božího tvora. Ten kdo ti rozkazuje je ten, kdo přikázal, že se vrátíš do hlubin pekelných. Slyš a boj se Satane nepříteli víry. Boj se toho jenž byl ukřižován jako člověk a vstal z mrtvých. Znám tě Bale a tudíž ti přikazuji, odejdi. Vzdej se ve jménu boha i syna i ducha svatého vzdej se na věky věků.“
Po těchto slovech vyhnal archanděl Michael démona Bala na sto let do temnot podsvětí.
Bal se však vrátí. A silnější než kdy dříve.Komentáře

Celkem 10 komentářů

 • Anonymní 30.05.2015 v 12:02 Všechno to zní jako ze seriálu supernatural.A asi i je.Žádní lovci většinou nejsou možná párek puberťáků kteří něco chtějí zničit a proto jdou na strašidelné místo a tam si hrají na přemožení bubáka.Přečteš si něco z časopisu Enigma a hned věříš že je to pravda.Ovšem že teď budeš říkat že ne že to jsou staré knihy ale přiznej pravdu máš dětský sen o tom že budeš lovec příšer ale drahoušku probuď se ty by jsi příšeru nepoznal ani když je před tebou.


 • wolf Knight 30.05.2015 v 15:06 Supernatural jsem nikdy neviděl a Enigma už vůbec ne. Je mi jedno co si myslíš ale jestli nevěříš tomu co tu píšu. Proč jsem vůbec chodíš?
  Zamysli se nad tím.


 • Anonymní 30.05.2015 v 15:49 Zamysli se nad sebou.Proč lidem tohle píšeš tyto "informace" když se ani nebudou moc bránit.Proč to zveřejňuješ když to má být tajnost.


 • Anonymní 30.05.2015 v 15:53 Zbloudil jsem sem.


 • Anonymní 30.05.2015 v 15:56 Drahouši vím jak vypadá nadpřirozeno a monstra takže se můžeš jít bodnout.


 • wolf Knight 30.05.2015 v 20:31 Aha. Tak si to užij.


 • Anonymní 31.05.2015 v 11:09 V komentářích není že tento blog je hnusný,trapný a nepravdivý.


 • Anonymní 09.08.2015 v 11:29 Je zde vidět že tento blog upadá.Alespoň o jeden blog o lži míň.


 • Anonymní 08.10.2017 v 16:59 polovica tych veci niesu pravda,a nejaky odbornik na nadprirodzeni by odpadol keby to videl


 • Anonymní 08.10.2017 v 20:37 To čo si vymenoval nema byt pod menom demoni.Demoni su mocne temne bytosti z inych dimenzii ........su protiklady anjelov.Ako Azazel,Asmodeus,Mamon,Belzebub,.Bal je menši demon a pekelny pes iba posol


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?